Ana Sayfa

Yeni sitenize hoş geldiniz.

Yeni sitenize hoş geldiniz! Düzenle bağlantısına tıklayarak bu sayfayı düzenleyebilirsiniz. Sitenizi özelleştirme hakkında daha fazla bilgi için http://learn.wordpress.com/ adresini kontrol edin

Son yazılar

Kendini İyi Yetiştirmek

Merhaba, hoş geldin. Zamanını bana ayırdığın için teşekkür ederim. Öncelikle sana birkaç sorum olacak; ilk sorum – Neden kendimizi geliştirmek isteriz? İkinci sorum ise – Her gün aynı şeyleri tekrar tekrar yapsak ne olacağı? Benim cevabımı merak ediyorsan yazımı okumaya devam et 🙂 Babamın çok sevdiğim bir nasihati vardır ‘ kendini her zaman iyi yetiştirOkumaya devam edin “Kendini İyi Yetiştirmek”

Huzur Nedir?

Sizce nedir huzur? Peki arayarak onu elde edebilir miyiz? Nerede bulabiliriz? Dilerseniz tüm bu soruların cevabını yazımı okuduktan sonra, yorum bölümünde benimle paylaşabilirsiniz :)) Bana sorarsanız huzur aranacak bir şey değildir. Veyahut parayla satın alacağımız bir şey değildir. Başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Bundan hemen hemen iki sene önce kendimi sürekli olarak huzursuzOkumaya devam edin “Huzur Nedir?”

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.

%d blogcu bunu beğendi: