Ana Sayfa

Yeni sitenize hoş geldiniz.

Yeni sitenize hoş geldiniz! Düzenle bağlantısına tıklayarak bu sayfayı düzenleyebilirsiniz. Sitenizi özelleştirme hakkında daha fazla bilgi için http://learn.wordpress.com/ adresini kontrol edin

Son yazılar

Çocukluk Yaram

Çocukken oyun oynarken düşüp yaralanınca sadece o an hissettiğim acıyla ağlar sonra tekrar oynamaya devam ederdim. Büyüdükçe bedenimde daha büyük yaralar açılmaya başladı ve bunlar fiziksel değildi. Taşımak kimi zaman ağır gelse de, yara benim yaramadı ve mutluluğu nasıl sonuna kadar hissedip yaşıyorsam, yaşadığım acıları da onun gibi sonuna kadar hissetmem gerektiğini, yokmuşçasına davranıp, görmezdenOkumaya devam edin “Çocukluk Yaram”

Korkma

Bazen deriz ya ‘hayatımı yazsam roman olur’ diye. Acaba gerçekten olur mu? Oturup düşünesi geliyor insanın. Ya yaşadıklarımız sadece bize ağır ve acı geliyorsa? Ya bizim hayatımızdan kötü ve daha ağır yaşanmışlıkları olanlar varsa? Onları görüp halimize şükredersek. Bunu hiç düşündünüz mü? Ben insanları seyyahlara benzetiyorum. Her biri gezgin ve farklı farklı şeyler arıyorlar. KimiOkumaya devam edin “Korkma”

Sevgili Okur

– Kendini daima sev, kusurlarını da sev. – Seni üzen olaylar yaşasan da bunları sürekli olarak düşünme ve geleceğine odaklan. – Üzgün hissettiğin zamanlarda kendine sessiz ve sakin bir ortam bul ve zihnini dinlendir. – Hedeflerini başaracağını ve ileride daha mutlu olacağını hayal et, gülümsemeyi unutma. – Hislerini daima yaz, kendine karşı dürüst ol. MerveOkumaya devam edin “Sevgili Okur”

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.

%d blogcu bunu beğendi: